رژ لب و بهترین برند های آن

رژ لب یکی از وسیله های آرایشی است که تأثیر به سزایی در آرایش صورت دارد. در مورد استفاده از رژ باید نکات زیادی را مد نظر قرار داد. مهمترین این نکات عبارتند از؛ هماهنگی رنگ رژ لب با تم آرایش و رنگ لباس و اکسسوری ها، انتخاب نوع و رنگ رژ متناسب با حالت چهره و رنگ پوست و استفاده از برند مناسب رژ برای پیشگیری از خشکی پوست و افزایش جلوه آرایش. در مقاله قبلی در مورد انواع رژ لب صحبت کردیم؛ برخی از رژها مانند رژهای مخملی برای آرایش های حرفه ای گزینه مناسبی هستند و برخی  دیگر مانند رژهای مدادی برای آرایش ساده و سریع به کار می آیند. برندهای بسیار زیادی وجود دارند که رژ تولید میکنند؛ در این مقاله بهترین برندهای ارائه دهنده رژ لب را به شما معرفی میکنیم.

چرا برند رژ لب مهم است؟

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد رژ لب وجود دارد این است که بدون سرب تولید شود. از آنجایی که لب ها نزدیک دهان و زبان هستند، بخشی از رژ خورده میشود و اگر ترکیبات سمی مانند سرب در آن به کار رفته باشد در دراز مدت خطرات جانی می آفریند! سرب باعث ماندگاری بیشتر رژ میشود اما معایب آن بسیار بیشتر از مزیت استفاده از آن در رژ است. استفاده از برندهایی که رژهای ارگانیک ارائه میدهند و استانداردهای بهداشتی را رعایت میکنند، باعث حفظ سلامتی در عین زیبایی شما میشود. استانداردهای بهداشتی مواد آرایشی محصولی را تأیید میکند که کمترین میزان مواد شیمایی را در ترکیبات خود داشته باشد. اهمیت کم بودن سرب و مواد شیمیایی در رژ لب نسبت به سایر مواد آرایشی بیشتر است.

بهترین برندهای ارائه دهنده رژ لب

معمولا کمپانی هایی که به عنوان بهترین ها شناخته شده اند؛ کیفیت و مرغوبیت را در تمام لوازم آرایشی به کار میبرند. بنابراین برندهای مشهور و با سابقه در اولویت انتخاب قرار دارند. البته این حرف به معنی بی کیفیت بودن تمام برندهای نوپا نیست. اگر قصد دارید از برندی استفاده کنید که جدید است و نام آن را تا به حال نشنیده اید، بهتر است با شخصی که در این زمینه تخصص دارد مانند آرایشگرتان مشورت کنید. در ادامه تعدادی از بهترین برندها را به شما معرفی میکنیم.

برند لانکوم یکی از پیشتازان در تولید رژ است. رژهای ویتامینه لانکوم رنگ های محدودی دارند اما مورد پسند اکثر افراد با رنگ پوست ها و سلیقه های متفاوت قرار میگیرند.

دیور نیز از دیگر پیشتازان لوازم آرایشی است. محصولات دیور شما را متقاعد میکند که تعداد رژ لب کمتر با کیفیت بالاتری تهیه کنید. استفاده از رژ دیور به خوبی در آرایش شما جلوه گر است.

برندهای pure و zuzu luxe رژهایی ارائه میدهند که میتوانید مطمئن باشید حتی یک درصد سرب نیز در آن ها وجود ندارد. البته این به معنی کمبود کیفیت یا ماندگاری کوتاه مدت نیست. این رژها از خشکی لب جلوگیری میکنند و درخشندگی خاصی به لب های شما میدهند که به هیچ وجه جلوه غیر طبیعی ندارد.

بهترین برند از نظر هر کس متفاوت است. بهترین کار این است که برندهایی که به شما توصیه میشود را امتحان کنید تا رژ لب محبوب خود را پیدا کنید.

× اگر سوالی دارید اینجا بپرسید