رژ لب زیباترین ترکیب آرایش

رژ لب بی شک دلبرانه ترین اختراع بشر است!

رژ لب یکی از دلبرانه ترین و دوست داشتنی ترین لوازم آرایشی است که مورد استفاده قرار میگیرد. اکثر دخترها و خانم ها دوست دارند که تعداد زیادی رژ لب با همه رنگی داشته باشند. این لوازم آرایشی جذاب جلوه زیبایی به آرایش ما میدهد و دقیقا چیزی است که تم آرایشی یا هماهنگی آرایش با لباس را نمایان میکند. انتخاب رژ هماهنگ با رنگ پوست و مدل صورت باعث میشود که زیبایی آرایش شما دوچندان شود. برندهای داخلی و خارجی خیلی زیادی وجود دارند که رژهایی در انواع مدل ها و با رنگ های بسیار متنوع تولید میکنند. انتخاب بهترین برند رژ لب کار ساده ای نیست و بی شک برندهای زیادی رژهای باکیفیت و مرغوب تولید میکنند.

انواع رژ لب

انتخاب رژ مناسب با رنگ پوست جلوه آرایش را دوچندان میکند.

استفاده از رژ برای لب علاوه بر اینکه رنگ زیبایی به لب ها میدهد، مانع از خشکی لب و پوسته پوسته شدن آن میشود. دسته بندی های مختلفی برای رژ ها وجود دارد؛ میتوان گفت که رژها شامل دو دسته رژهای جامد و رژهای مایع میشوند.

رژهای مایع که به عنوان لاک لب نیز شناخته میشوند، ماندگاری بسیار زیادی دارند و معمولا ترکیبی از رژ و برق لب هستند. رژهای مایع براقند، ماندگاری زیادی دارند و نیاز به تجدید ندارند و استفاده از آن ها بسیار ساده است. به همین دلیل است که به شدت در بین خانم ها محبوب شده اند.

رژهای مخملی یکی از نمونه رژهای جامدند که مات هستند و معمولا رنگ های تیره تری نسبت به رژهای معمولی دارند. رژهای مخملی لب ها را حجیم تر نشان میدهند و جلوه ای طبیعی دارند؛ اما نیاز است که طرز استفاده صحیح از آن ها را بلد باشید، در غیر این صورت ممکن است لب های شما را خشک و چروکیده نشان دهند و جلوه نامناسبی به آرایش شما بدهند.

رژهای مدادی نمونه دیگری از رژهای جامدند. اولین نکته ای که در مورد این رژها مورد توجه قرار میگیرد، این است که به خوبی در دست جای میگیرند و استفاده از آن ها بسیار ساده است. این رژها انواع براق و مات دارند و برای هر آرایشی مناسبند.

شاید جای رژ تنها روی لب نباشد!

پالت رژ برای افرادی است که دوست دارند از رژهای متنوعی استفاده کنند. معمولا افرادی که در میکاپ حرفه ای عمل میکنند از پالت رژ استفاده میکنند. اگر میخواهید از میکاپ چند رنگ برای لب های خود استفاده کنید، توصیه میشود که یک پالت رژ داشته باشید.

بوم لب یا چرب کننده لب نیز جزو دسته رژها محسوب میشوند. چرب کننده ها معمولا استفاده درمانی دارند و برای افرادی که لب های خشکی دارند مورد استفاده قرار میگیرند. البته برخی از چرب کننده ها رنگ دارند و میتوانند جنبه آرایشی نیز داشته باشند. این وسیله آرایشی برای فصل های خشک مانند زمستان ایده آل است.

رژهای ساتن رژ لب هایی هستند که به تازگی وارد بازار شده اند و جدیدترین محصول ارائه شده برای لب هستند. خاصیت بارز این رژ لب ها خشک شدن سریع آن هاست. در ترکیبات رژ ساتن موادی مانند الکل به کار رفته که باعث سریع خشک شدن آن میشود. اگر به صورت مداوم از رژ ساتن استفاده میکنید، توصیه میشود در کنار آن از رطوبت رسان ها نیز بهره ببرید.

× اگر سوالی دارید اینجا بپرسید